Connect with us

Hi, what are you looking for?

Merkato

Zaniolo drejt Anglisë, Mourinho piketon zëvendësuesin te Reali

Tottenham nuk ka hequr dorë nga Nicolo Zaniolo, Antonio Conte e do në skuadrën e tij lojtarin e Romës, por marrëveshja mes Tottenhamit dhe klubit italian nuk po arrihet.

Gjithsesi, verdhekuqtë nuk duan të mbetën të papërgatitur, Jose Mourinho e di që Spurs do të vijnë me një tjetër ofertë zyrtare dhe “Special One” ka piketuar pasuesin e Zaniolos.

Ai është Marko Asensio, i cili nuk e ka të sigurt qëndrimin te Reali i Madridit. Nëse Zaniolo përfundon në ishull, Roma do të hidhej në sulm për 26-vjeçarin e kampionëve të Europës.

TESTONI NJOHURITË TUAJA RRETH PREMIER LEAGUE

QUIZ/ Premier League 2021-2022 – Sa mirë e kujtoni sezonin që sapo u mbyll?

Lajme të tjera

Merkato

Bento Matheus Krepski pritet të jetë një nga përforcimet e Interit gjatë merkatos verore. Kampionët e Italisë kanë përzgjedhur 24-vjeçarin brazilian si portierin e...

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Itali

Orë vendimtare për Interin. Të hënën e 20 majit skadon huaja që fondi “Oaktree” i ka dhënë numrit një të zikaltërve në vitin 2021....

Ligue 1

Milan Skriniar zgjodhi të thyejë raportet e tij me Interin dhe tifozerinë zikaltër, për t’u transferuar një vit më parë te Paris Saint Germain...