Gossip

Zaniolo “harron” futbollin dhe shijon romancën me aktoren premtuese italiane

Nicolo Zaniolo po rikuperohet nga një dëmtim i rëndë, i pësuar në ndeshjen ndaj Juventusit, megjithatë këtë kohë pa futbollin po e shfrytëzon mjaft mirë për t’u marrë me jetën e tij private.

Kështu sipas mediave rozë në Itali, fantazisti i talentuar i Romës është së fundi në një romancë me aktoren e re premtuese Elisa Visari, e cila njihet më së shumti si Rebecca në serialin “Don Matteo”.

Kjo e fundit është një nga aktoret më premtuese në Itali, ndërsa po të njëjtën famë po merr edhe si modele, pasi ndiqet nga një numër i konsiderueshëm fansash në rrjetet sociale.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency