Gossip

Zaniolo “kapet mat” me një shqiptare, po kalojnë pushimet së bashku

Një shqiptare i merr mendjen “yllit” të Romës, Nicolo Zaniolo. Sipas të përjavshmes italiane “Chi”, autori i golit të vetëm në “Air Albania” në finalen e Conference League (Roma –Feyenoord 1-0), ka krijuar një lidhje të re me parukieren, Kejdis Bardhi, e cila jeton dhe punon në Terni e që nga emri kuptohet që është me origjinë shqiptare.

Të dy janë thuhet se janë fotografuar në Ponza, në bordin e një jahti, çka ka ngjallur mjaft interes te fansat e sulmuesit të Romës. Shqipëria i solli fat Zaniolos e ndoshta kënaqësinë që ia rezervoi fati si futbollist e kërkon edhe në jetën sentimentale.

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency