Kosova

Zbardhet kalendari i Kosovës, e nis me Bullgarinë dhe e mbyll me Anglinë

Mbrëmjen e të dielës u përcaktua edhe kalendari për grupin A të eliminatoreve të Euro 2020-ës, ku bëjnë pjesë krahas Kosovës, edhe skuadra si Anglia, Republika Çeke, Bullgaria dhe Mali i Zi.

“Dardanët do ta nisin edicionin më datën 25 Mars, në “Fadil Vokrri” përballë Bullgarisë, ndërsa po në këtë stadium do ta mbyllin, më datën 17 Nëntor përballë Anglisë.

Kalendari i Kosovës:
Kosovë-Bullgari 25 Mars 2019

Mali i ZI-Kosovë 7 Qershor 2019

Bullgari-Kosovë 10 Qershor 2019

Kosovë-Republika Çeke 7 Shtator 2019

Angli–Kosovë 10 shtator 2019

Kosovë-Mali i Zi 14 tetor 2019

Republika Çeke-Kosovë 14 Nëntor 2019

Kosovë–Angli 17 Nëntor 2019

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency