Kategoria Superiore

Zbardhet letra motivuese e Presidentit të Kamzës, para sfidës me Vllazninë

Në prag të ndeshjes së mbijetesës mes Vllaznisë dhe Kamzës, në ‘Loro Boriçi’, presidenti i këtyre të fundit u ka dërguar një letër motivuese futbollistëve të trajnerit Ahmataj.

Naim Qarri bënte thirrje për t’u sjellë si një familje e vërtetë dhe për të luftuar si gladiatorë në fushën e lojës, për të realizuar objektivin madhor, qëndrimin mes më të mirëve të futbollit shqiptar.

To Top