Kupa e Shqiperise

Zbulohen 4 çiftet çerekfinaliste të Kupës, ja kur luhen ndeshjet e para!

Me përfundimin e sfidave të raundit të 1/8-ave janë përcaktuar edhe duelet çerekfinale të Kupës së Shqipërisë pasi shorti ishte i paracaktuar. Në grupin Tirana do të sfidojë surprizën Besëlidhja, ndërkohë që Vllaznia do të përballet me Teutën në dy takime vajtje-ardhje. Në grupin B ndeshjen më të lehtë e ka Kukësi që do të përballet Apoloninë ndërkohë që Bylis do të ndeshet me Skënderbeun. FSHF ndërkohë ka zbuluar edhe edhe data se kur do të zhvillohet raundi çerekfinal, me ndeshjet e vajtjes që do të luhen në 8 mars dhe ato të kthimit më 8 prill 2020.

Grupi A

Tirana-Besëlidhja

Vllaznia-Teuta

Grupi B

Apolonia-Kukësi

Bylis-Skënderbeu

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency