Gossip

Zbulohen mesazhet provokuese që China Suarez i dërgonte Icardit

Teksa pritet të zbulohet e vërteta lakuriq për Wandagate, në Argjentinë janë zbuluar detaje të reja në marrëdhënien mes Mauro Icardit dhe China Suarezit. Klima në shtëpinë e Icardit vazhdon të jetë e tensionuar, pavarësisht mesazheve që çifti i famshëm jep në rrjetet sociale për të lënë të kuptohet se është kthyer “zjarri” në marrëdhënien e tyre.

“Doli që Icardi e ka paguar hotelin, ku u takua me Chinan, jo anasjelltas”, tha gazetari argjentinas, Angel de Brito. Gjithashtu kanë dalë mesazhe të reja që modelja argjentinase i ka dërguar sulmuesit të PSG-së e që po i radhitim më poshtë:

“A do të ndahesh nga gruaja?” apo “Unë nuk flas me të martuar, por më lejohet të flas me ty”. “Më dhemb të të shoh me Wandan …”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency