Futboll

Zbulohen rivalët e turit të dytë për Partizanin në rast kualifikimi ose eliminimi ndaj Qarabag

Misioni i Partizanit për të kaluar turin e parë kualifikues të Uefa Champions League është një mision shumë i vështirë duke patur parë kundërshtarin që kanë përballë të kuqtë, por nëse Partizani bën mrekullinë dhe eliminon azerët e Qarabag atëherë në turin e dytë do të ketë përballë një kundërshtar më të lehtë pasi për shkak të koeficientit të lartë të Qarabag në shortin e hedhur sot në Nyon të Zvicrës, fituesja e ciftit mes Partizanit dhe kampionëve të Azerbajxhanit do të përballet me fituesen e çiftit Dundalk e Republikës së Irlandës ndaj Rigas së Letonisë. Rivalë mëse të kalueshëm për Partizanin gjithmonë nëse të kuqtë bëjnë surprizën ndaj Qarabag. Në rast eliminimi nga azerët Partizani do të vazhdojë aventurën europiane në turin e dytë të Europa League, aty ku do të sfidojnë humbësen e çiftit të turit të parë të Championsit mes moldavëve të Sheriff Tiraspol dhe gjeorgjianëve të Saburtalo.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency