Bundesliga

Zbulohen shkaqet e sherrit Leva-Coman!

Të enjten në stërvitjen e Bayernit ndodhi diçka që nuk e priste askush pasi mes Robert Lewandowskit dhe Kingsley Coman plasi sherri, madje dy lojtarët përdorën edhe duart ndaj njëri tjetrit. Lajmi bëri xhiron e botës dhe mediat gjermane gjatë ditës së sotme kanë zbuluar edhe shkaqet e konfliktit. Dy yjet e Bayernit nuk janë pezulluar apo gjobitur nga klubi, pasi trajneri Niko Kovac shpjegoi sot se të dy futbollistët kërkuan falje dhe e kuptuan gabimin.Megjithatë, sipas Bild sherri nuk ishte impuls momenti, por një mëri e akumuluar për muaj të tërë. Sipas revistës gjermane, Leëandoëski nuk e duron dot francezin, i cili e tepron me fintet e tij dhe hedh shumë pak krose në zonë për sulmuesit e Bayernit. Përveç kësaj, Coman akuzohet nga polaku se ia pason shumë rrallë topin.Pikërisht ky inat i grumbulluar shpërtheu të enjten, ku mjaftoi pak që të niste grushti. Në këtë pikë, duket qartë se në verë njëri prej dy sherrxhinjve do të duhet të largohet.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency