Merkato

Zbulohet oferta e City-t për Koulibaly, por Napoli ngre murin

Që kur CAS mori vendimin për të hequr pezullimin e Machester City-n nga kompeticionet europiane, ka ndryshuar me 360 gradë qasja e “citizens” sa i përket merkatos. Futbollistët më të mirë të skuadrës aq që e mendojnë largimin, ndërkohë që pronarët nuk po kursehen për t’i plotësuar dëshirat Pep Gardiolës.

Mësohet se nënkampionët e Premier League-s kanë gati ofertën prej 57 milionë stërlinash për mbrojtësin e Napolit, Kalidou Koulibaly.

“The Sun” shkruan se “sky blues” janë të përgatitur për të shtuar në marrëveshjen finale të tjera pagesa në forme bonusesh, por klubi italian nuk dëshiron të dëgjojë një ofertë poshtë 63 milionë stërlina.

Pep Guardiola tashmë ka në dispozicion edhe dy elementë të tjerë cilësorë, Nathan Ake dhe Ferran Torres, por për trajnerin katalan qershia mbi tortë do të ishte pa dyshim Koulibaly.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency