La Liga

Zbulohet sekreti i rinovimit të “Santiago Bernabeu”-t, do ketë bar të lëvizshëm

Reali i Madridit po planifikon një ndërhyrje në stadiumin “Santiago Bernabeu”, për ta bërë më luksoz dhe me një “look” tërësisht modern, praktik e funksional për të pritur jo vetëm ndeshje futbolli, por çdo lloj spektakli tjetër.

Detajet i zbulojnë mediat spanjolle, sipas të cilave bari i fushës pas rikonstruksionit, do të jetë i lëvizshëm, nëpërmjet përdorimit të disa tavolinave gjigante, në mënyrë që terreni të përdoret edhe për aktivitete të tjera.

Ideja e drejtuesve është që aty të mbahen koncerte, të luhen ndeshje basketbolli, apo sporte të tjera, por pa dëmtuar barin, që do të “zhduket” nëpërmjet tavolinave të mëdha dhe do të rikthehet sërish pas përfundimit të aktiviteteve.

Në këtë mënyrë klubi i Realit të Madridit do të rriste ndjeshëm arkëtimet nga stadiumi, pasi nuk do ta përdorte vetëm për ndeshjet pritëse, por për një numër shumë të madh aktivitetesh në kryeqytetin spanjoll.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency