Kosova

Zeneli: Luajtëm si skuadër dhe morëm frytet. Seria A? Të shohim…

Arbër Zeneli ishte protagonisti i vëllazërores mes Shqipërisë dhe Kosovës, duke shënuar dy golat e parë, një ri më i bukur se tjetri. Ai ishte një nga lojtarët më të rrezikshëm të Kosovës, duke vënë në vështirësi, as më pak e as më shumë, por Elseid Hysajn, mbrojtësin titullar të Napolit.

Shënuan dy gola sot, që ishin të parët për Kosovën?
Kemi luajtur shumë mirë si ekip dhe unë arrita të shënoj dy gola. Jam i lumtur për paraqitjen.

E prisnit këtë fitore?
Ishim mobilizuar dhe prisnim të zhvillonim një ndeshje të mirë. Sot u angazhuam dhe arritëm të shënojmë 3 gola, duke marrë një fitore të bukur.

Si ishte dueli me Hysajn?
Unë vetëm luaj lojën time dhe kam pasur raste të mira, duke shënuar. Hysaj është një lojtar shumë i mirë, që luan në një skuadër të madhe, por sot luajtëm të gjithë Kosova si ekip, jo vetëm unë.

Duket se jeni gati për Serinë A tashmë…
Nuk e di, të shohim…(Qesh)

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency