Serie A

Zenga replikon me Tagliaventon: Rrëzoi Crotonen në Serinë B (Video)

Arbitri i njohur italian. Paolo Tagliavento dha një intervistë për mediat në vendin e tij, ku kujtoi momentet më të rëndësishme të karrierës së tij. Ai pranoi se gabimi më i madh në gjykim, ishte goli i anuluar i Muntarit, por tha se po të ishte aplikuar VAR-i, do ta kishte korrigjuar në moment vendimin.

Gjithsesi, Walter Zenga, ish trajner i Crotones ka reaguar dhe i ka kujtuar një tjetër gafë Tagliaventos, që është edhe më e freskët dhe për më tepër, pas konsultimit me VAR-in.

“Ende vijoj të kem bindjen se nga Seria A na rrëzoi Tagliavento. Ai gol i anuluar ndaj Cagliarit, në sekondat e fundit, na hoqi dy pikë, që do të na mjaftonin për të qëndruar në Serinë A. Tagliavento flet për golin e Muntarit, por ndaj nesh gaboi edhe pasi rishikoi aksionin në VAR”, deklaroi Zenga.

Më poshtë është videoja e golit të anuluar nga Tagliavento, në ndeshjen Crotone-Cagliari:

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency