Kategoria Superiore

Zeqiri e Shameti, mungesat afatgjata te Kukësi

Sikur të mos mjaftonte humbja ndaj Skënderbeut, Kukësi po e përgatit sfidën ndaj Lushnjës me mungesa të mëdha. Mladen Milinkovic ka marë lajme të këqija nga infermieria, pasi jo vetëm në sfidën ndaj “lagunarëve”, por për një kohë më të gjatë ka humbur dy lojtarë të rëndësishëm. Qendërmbrojtësi Ylli Shameti ende ndjen dhimbje në këmbën e djathtë, dhe rikthimi i tij në fushë mbetet i papërcaktuar. Gjirokastriti, që u largua nga fusha në sfidën me Lacin, nuk mundi të rikuperohej për duelin me Skënderbeun dhe tashmë rrezikon të mungojë për një periudhë akoma më të gjatë.

Këmba nuk i është përgjigjur dëshirës së 33-vjecarit, që duhet të presë akoma për t’u rikthyer i gatshëm nën urdhërat e trajnerit Milinkovic. Lajm i keq vjen edhe nga mesfushori Hair Zeqiri, i cili ka probleme në aduktorët e këmbës së djathtë dhe pritet të mungojë për një periudhë 3-javore. Mesfushori vlonjat vuante nga ky dëmtim edhe përpara sfidës me Partizanin, ku sakrifikoi për të qënë në fushë, një vendim që ka sjellë pasoja për kampionët. Megjithatë, në morinë e lajmeve të këqija, vjen dhe një i mirë për Kukësin. Elis Bakaj ka lënë pas dëmtimin për të qënë i gatshëm nën urdhërat e trajnerit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency