Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

“Zëvendësoi një sirenë me një sardele”, fansat ngacmojnë Pique

"Zëvendësoi një sirenë me një sardele"

Shakira dhe Pique edhe pas gati një viti që kur konfirmuan se janë ndarë, janë ende një nga temat për të cilat publiku nuk ndalet së foluri.

Çdo lëvizje e tyre monitorohet dhe këngëtarja, karriera e të cilës po lulëzon, tashmë ka bërë të ditur se në fund të qershorit do të publikojë një këngë të re.

Në video, kolumbiania është “shndërruar” në një sirenë dhe ka qenë kostumi i saj që ka frymëzuar shumë komente nga fansat:
“Tani më në fund mund të themi – Pique zëvendësoi një sirenë me një sardele”…

Lexo edhe:

Në javët e fundit, Shakira është parë shpesh e shoqëruar nga Lewis Hamilton. Ata kanë darkuar disa herë bashkë, derisa këngëtarja merr pjesë në garat e Formula 1 dhe disa herë janë shoqëruar në jahtin e tij.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Sulmuesi kryesor i Italisë në këtë Europian, Gianluca Scamacca foli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. Lojtari që aktivizohet me Atalantën në...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...