Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Zgjedhjet e një “shkatërruesi”: Bellingham titullar, Haaland në stol! Mbappe? Do e shisja

Kalvin Phillips u përball me një pyetje interesante në konferencën për shtypin përpara takimit Angli-Francë. Çerekfinalja e fundit e Kupës së Botës Katar 2022, do të zhvillohet të dielën (20:00) në stadiumin “Al Bayt Stadium”.

Cilin do zgjidhja titullar, kë do ulja në pankinë dhe kush është ai të cilin do e shisja mes Jude Bellingham, Erling Haaland dhe Kylian Mbappe? Oh, Zot! Nga minuta e parë do aktivizoja Jude (Bellingham)”, deklaroi mesfushori i kombëtares angleze dhe Manchester City.

Në stol do të vendosja Haaland. E dashuroj Erling, por ai mund ta bëjë diferencën edhe duke u futur si zëvendësues. Me shumë mundësi do të shisja Mbappe, pasi është ai prej të cilit do të fitoja më shumë para”, theksoi “shkatërruesi” 27-vjeçar.

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Big Brother Mania edhe në mbrëmjen gala “Më të mirët 2022”, që organizohet nga FSHF dhe Digitalb, dhe që po transmetohet në SportNews, teksa...

Segunda Division

Myrto Uzuni rikthehet vrullshëm. Pas dy ndeshjes mungesë për shkak dëmtimi, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare është rikthyer titullar në sfidën Granada-Andorra dhe ka shënuar...

Eliminatore

Pasi mbylli aventurën me Portugalinë, tashmë trajneri Fernando Santos është prezantuar te Polonia. Tekniku portugez do ë provojë të polakët në Europianin e vitit...

Futboll

El Mundo Deportivo ka zbuluar një prapaskenë interesante që ka lidhje me Cristiano Ronaldon dhe Leo Messin. Sulmuesi portugez ishte ende pjesë e Real...