Kategoria Superiore

Zgjidhet e ardhmja, Qaqi firmos me Kukësin

Harrallamb Qaqi është një lojtar i Kukësit. Mbrojtësi dhe klubi verilindor kanë arritur marëveshjen e cila ishte në ajër prej kohësh. Burime për Supersport bëjnë të ditur se 25-vjeçari ka mbyllur kështu çdo dilemë mbi të ardhmen e tij, teksa më parë në adresë të tij kishte edhe një ofertë konkrete nga kampionati qipriot. Mesa duket interesimi i klubeve të tjera nga kampionati por edhe jashtë tij ka bindur drejtuesit e klubit të Kukësit të lëvizin dhe të mbyllin marëveshjen me lojtarin, duke arritur pikat e përbashkëta në kërkesën dhe ofertën. Në këtë mënyrë nënkampionët kanë siguruar shërbimet e një futbollisti që ka fituar eksperiencë të madhe në dy vitet e qëndrimit tek Laçi, por sigurisht me perspektivë për të ardhmen. Klubi ende nuk e ka bërë zyrtare afrimin e Qaqit në faqen zyrtare, për të dhënë detajet e mëtejshme të kontratës. Në dy sezonet e qëndrimit të tij tek Laçi, Qaqi ka qënë një nga pikat e referimit në mbrojtje teksa ka mundur të shënojë 3 gola në këtë periudhë. Gjithashtu Qaqi ka qënë pjesë e kombëtareve të moshave, teksa me Kukësin shpreson të hedhë një tjetër hap përpara në karrierë, duke qënë se pretendimet e verilindorëve janë për të ecur sa më lart në Europë si dhe për të rikthyer titullin kampion në Zeqir Ymeri.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top