Premier League

Zgjidhja angleze, tamponë dy herë në javë për çdo futbollist

Premier League planifikon të shpenzojë plot 4 milionë stërlina për të zbatuar një protokoll shëndetësor të rreptë në momentin që skuadrat do të rinisin sezonin e lënë përgjysmë për shkak të COVID-19. Me këtë fond do të blihen 26 mijë tamponë (150 stërlina është kostoja e një tamponi), që do të përdoren dy herë në javë për të gjithë futbollistët e 20 skuadrave të elitës së futbollit anglez. Në këtë mënyrë do të ofrohej më shumë siguri, që më 13 dhe 14 qershor të rinisë kampionati.

Një shpenzim i madh, por që ia vlen të kryhet sipas drejtuesve të futbollit anglez, gjithsesi vendimi përfundimtar do të merret në takimin e të premtes, më 1 maj, kur të përcaktohet përfundimisht protokolli shëndetësor.

Të hënën, në Angli, u janë rikthyer përgatitjeve tri skuadra londineze, Arsenali, Tottenhami e Ëest Hami si dhe Brightoni. Skema është e njëjta për të gjithë: stërvitje me rotacion. Për stërvitjet në grup duhet pritur 18 maji, por gjithçka do të varet nga vendimi i qeverisë, që do të merret javën e ardhshme.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency