Kategoria Superiore

Zgjohet Flamurtari, prezanton 4 futbollistë brazilianë

Ashtu siç ishte paralajmëruar, klubi i Flamurtarit ka prezantuar zyrtarisht mbrëmjen e djeshme 4 futbollistë brazilianë, të cilët i kishte federuar më herët dhe tani do t’i ketë në dispozicion që nga ndeshja e sotme në Gjirokastër.

Bëhet fjalë për një sulmues, dy mesfushorë dhe një mbrojtës, të cilët janë lojtarë me eksperiencë në liga të ndryshme të futbollit brazilian dhe pritet të jenë një vlerë e shtuar për vlonjatët në tentativën për të mbijetuar.

Vetë trajneri brazilian i Flamurtarit, Marcelo Troisi deklaroi se lojtarët janë gati të luajnë që në ndeshjen ndaj Luftëtarit dhe se pret nga ata që të bëjnë diferencën dhe të ndihmojnë ekipin për të arritur objektivin.


Emri : Carlos
Mbiemri : Henrique Ramos
Datelindja : 24 Prill 1996
Kombesia : Brazilian
Pozicioni : Mesfushor , Sulmues

 


Emri : Odaildo
Mbiemeri : Souza de Oliveira
Datelindja : 1 shkurt 1994
Kombesia : Brazilian
Gjatesia : 1,73 m
Pesha : 70 kg
Pozicioni : Mesfushor

 


Emeri : Welder
Mbiemeri : de Jesus Costa
Datelindja : 26 dhjetor 1994
Kombesia : Brazilian
Pozicioni : Sulmues
Gjatesia : 1,82 m
Pesha : 78 kg

 


Emri : Lucas
Mbiemri : Ramos de Oliveira
Datelindja : 18 janar 1995
Gjatesia : 1,87 m

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency