Kategoria Superiore

Zgjohet Flamurtari, prezanton goditjen e parë në merkato

Mjaftoi një shkëndije ajo e prezantimit të trajnerit të ri Gerd Haxhiu që Flamurtari i sezonit të ri të merrte jetë.Vetëm pak orë pasi u zyrtarizua emri i trajnerit të ri, klubi vlonjat ka prezantuar edhe afrimin e parë në merkato. Lëvijza e parë në hyrje është një mesfushor boshnjak që quhet Semir Bajraktareviç dhe vjen nga liga e dytë izraelite teksa sëfundmi është aktivizuar me skuadrën e Maccabi Ahi Nazareth. Bëhet fjalë për një lojtar me shumë eksperiencë i cili karrierën e ka nisur te klubi më i madh në Bosnje Hercegovinë, Sarajevo dhe më pas ka luajtur si Celik e Sloboda Tuzla në vendin e tij dhe Ironi Nesher, Hapoel Petah Tikva dhe Hapoel Hadara dhe sëfundmi Maccabi Ahi Nazareth në ligën e dytë të futbollit izraelit. Në edicionin 2017-2018 kur mbante veshur fanellën e Hapoel Hadara, Bajraktarevic arriti të spikaste më shumë duke shënuar plot 8 gola në 35 ndeshje. Pas afrimit të mesfushorit nga Bosnje Hercegovina i cili pritet të rritë cilësinë në mesfushën e vlonjatëve, te Flamurtari priten lëvizje të tjera, afrime por edhe rinovime kontratësh të lojtarëve që sezonin e kaluar ishin pjesë e kuqezinjëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency