Kategoria Superiore

“Zgjohet” Vllaznia, prezanton dy afrimet e para për Superioren

Më në fund Vllaznia ka nisur punën për të plotësuar skuadrën për sezonin e ri, ku është rikthyer në Kategorinë Superiore dhe do të kërkojë që të mos rrezikojë sërish rënien.

Kështu mbrëmjen e sotme janë prezantuar edhe dy futbollistët e parë që u janë bashkuar shkodranëve, mesfushori Herald Marku dhe mbrojtësi Dajan Shehi.

Të dy këta futbollistë ishin pjesë e Kastriotit në sezonin që sapo u mbyll dhe spikatën me paraqitjet e tyre, ndërsa prej ditës së sotme do të veshin fanellën kuqeblu.

Marku dhe Shehi u prezantuan nga administratori i Vllaznisë, Suad Lici, ndërsa në ditët në vijim pritet që shkodranët të afrojnë edhe emra të tjerë për të përforcuar skuadrën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency