Serie A

Zhang-Marotta, dyshja e duhur për të rikthyer Interin në maja!

Tashmë që marrëdhënia me bardhezinjtë e Juventus i takon së shkuarës, është momenti i duhur për t’i dhënë jetë një raporti të ri që ndoshta mund të nisë në fundvit. Gjithsesi, gjithçka mund të nisë edhe më herët pasi pushimet që Beppe Marotta vendosi të marrë pas shkëputjes nga Andrea Agnelli nuk janë në koherencë me rutinën intensive më të cilën është mësuar 61-vjecari.

Për ish drejtorin e përgjithshëm të klubit torinez e ardhmja e afërt duket se rezervon një sfidë krejtësisht të re dhe emocionuese, siç është Përgjegjësia e drejtimit të Interit, me misionin për ti çuar zikaltërit drejt objektivave madhorë jo vetëm në Itali por edhe në Kupat Europiane. Ambiciet e presidentit të ri zikaltër Steven Zhang dhe fuqia e grupit Suning në mënyrë progresive kanë zbehur dyshimet dhe konurencën dhe tashmë me Marottën që pritet të firmosë kontratën tre-vjeçare si administratori i ri i deleguar objektivi është i qartë,superimi i dominuesve të Juventusit.

Edhe në të shkuarën Marotta është përballur me sfida emocinuese sikundër rezultoi emërimi i tij tek bardhezinjtë në vitin 2010, kohë në të cilën Interi triumfonte me fitoren e trefishtë, për të parë më pas ngjitjen e përhershme të Juventusit në fronin e  Serisë A. Sot sikundër para shumë vitesh për Marottën edhe një tjetër herë panorama prezantohet komplekse por stimuluese dhe për më tepër me mbështetjen e një presidenti të ri në moshë si Steven Zhang,  ambicioz dhe i palëkundur në objektivat e tij, rrugëtimi i Interit duket i destinuar drejt suksesit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency