Serie A

Zhang para aksionarëve: Conte lideri ynë, po hedh bazat për një cikël fitues

Është mbledhur online Këshilli i Aksionarëve të Interit, që ka miratuar bilancin e vitit të kaluar, ndërsa presidenti i zikaltërve, Stiven Zhang ka folur edhe për trajnerin Antonio Conte, duke dhënë konfirmime në një javë të turbulluar.

Rezultatet e zikaltërve në këtë fillim sezoni nuk janë aspak në nivelin e pritshmërive, megjithatë Zhang e ka quajtur Conten një lider që po punon për të hedhur bazat e një projekti fitues në të ardhmen.

“Antonio Comnte është lideri i Interit dhe zona teknike ka hedhur bazat solide për të ndërtuar një erë të re fituese të historisë së klubit zikaltër. Te Conte kemi gjetur cilësitë profesionale dhe njerëzore, për të krijuar një mentalitet fitues edhe në një vit si ky, me problem të mëdha ekonomike. Objektivi është të fitojmë në fushë dhe sezonin e kaluar kemi hedhur bazat për të bërë diçka të tillë”, tha Zhang në fjalën e tij para aksionarëve.

Këto fjalë ishin mjaft të rëndësishme jo vetëm për ambientin zikaltër, por edhe për trajnerin Conte, pozitat e të cilit ishin lëkundur shumë, sidomos pas humbjes ndaj Realit të Madridit mbrëmjen e të mërkurës në “San Siro”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency