Serie A

“Zhduku nga Interi”, ultrasit zikaltër kërkojnë largimin e Zhang

Ultrasit e Interit nuk heqin dorë nga qëndrimi i tyre kundër presidentit Steven Zhang.

Në faqen e tyre në rrjetet sociale, grupimi “Curva Nord” ka postuar një foto zikaltër ku lexohet: Zhang, zhduku.

Tifozët janë të pakënaqur me merkaton e klubit dhe mënyrën se si pronari kinez po e menaxhon Interin.

Vetë Zhang është lodhur nga kontestimet e popullit zikaltër dhe ka nxjerrë nënkampionët e Italisë në shitje.

30-vjeçari e vlerëson 1.2 miliard euro klubin e famshëm italian, ndërkohë që nuk ka asnjë kandidat zyrtar për të paguar këtë shumë.

Kliko për të komentuar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency