Premier League

Zhgënjen Arsenali, ndan pikët me Crystal Palace në “Emirates”

Arsenali zhgënjeu në “Emirates Stadium” përballë Crystal Palace në javën e 18-të të Premier Leagues, teksa barazoi pa gola, edhe pse vinte në këtë sfidë me moralin e lartë të tri fitoreve radhazi.

Skuadra e drejtuar nga Mikel Arteta bëri pak për ta merituar fitoren (Aubameyang vuri në vështirësi portierin mik në pjesën e parë), madje rastet më të pastra mund të thuhet se i kishin miqtë me Benteke dhe Zaha.

Me vetëm 24 pikë në 18 ndeshje Arsenali mbetet në vendin e 11-të, me një diferencë shumë të ndjeshme me ekipet e zonës Champions dhe që pretendojnë për titullin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency