Kategoria Superiore

Zhgënjen Luftëtari, Raçiç heroi i Kamzës në Gjirokastër

Fitore “in-extremis” e Kamzës në transfertë me Luftëtarin, në një sfidë ku nuk mungoi tensioni dhe kartonët e kuq, por në fund fitorja i buzëqeshi skuadrës së Ramadan Ndreut. 1-2 përfundoi ku takim i luajtur në Gjirokastër, ku “bluzinjtë” nuk ditën ta shfrytëzonin epërsinë numerike, pas ndëshkimit të mbrojtësit mik Fustar me karton të kuq, që në minutën e 32-të.

Në fakt, takimi u zhbllokua nga sulmuesi serb Stevan Raçiç që në minutën e 16-të, por “bluzinjtë” arritën të barazonin në minutën e 63-të me Bregun. Në minutat shtesë portieri i Luftëtarit Miraka, goditi me grusht Stevan Raçiçin, duke dalë nga loja me karton të kuq, ndërsa Kamza fitoi të drejtën për të goditur penalltinë, që u shndërrua në gol nga vetë sulmuesi serb. Dy gola me shumë peshë për serbin Raçiç, që e ngjit Kamzën në kuotën e 6 pikëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency