Kombëtare

Zhgënjen Shqipëria U-19, mposhtet thellë nga Greqia

Tjetër rezultat zhgënjyes për përfaqësueset e moshave në paraeliminatoret e Europianit. Pas disfatës 4-0 të Shqipërisë U-17 ndaj Portugalisë, radha e dështimit ishte për U-19, që u mposht thellë 5-1 nga Greqia.

Kuqezinjtë 19-vjeçarë, të drejtuar nga Nevil Dede, u ndëshkuan që në minutën e 13-të nga Tzimas, gjithsesi gjatë fraksionit të parë nuk pësuan tjetër gol, duke mbajtur të hapur mundësinë për të shmangur humbjen.

Në pjesën e dytë Greqia U-19 realizoi edhe tre gola të tjerë të njëpasnjëshëm me Vagiannidis (59’), Vrakas (72’) dhe Liavas (85’), para se Dobra të ngushtonte përkohësisht rezultatin në 4-1. Gjithsesi, në minutat e fundit fqinjët tanë shënuan edhe golin e pestë me Athanasakopoulos (88’) për rezultatin përfundimtar 5-1.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency