Merkato

Zhgënjeu te Genoa, ish mesfushori i Juves transferohet te Verona

Verona ka njoftuar se ka marrë shërbimet e mesfushorit Stefano Sturaro nga Genoa, teksa transferimi është bërë mbi bazën e huazimit me të drejtë blerjeje në fund të sezonit, ndërsa 27-vjeçari është vënë menjëherë nën urdhrat e trajnerit Ivan Juriç.

I rritur te Genoa, Sturaro arriti të veshë për disa sezone edhe fanellën e Juventusit, ndërsa në verën e 2019-ës u rikthye në klubin ligur për të qëndruar gjatë, por paraqitja e tij ka ardhur në rënie dhe ka humbur vendin e titullarit.

Nga kjo situatë ka përfituar Verona, që e ka marrë në huazim, me shpresën se gjatë muajve të ardhshëm do të arrijë ta rilindë dhe ta rikthejë në nivele të larta mesfushorin, para se të blejë përfundimisht kartonin e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency