Kategoria Superiore

Zhgënjimi i Shehit: Ky është fati, dhimbja është e madhe

Tepër i zhgënjyer për humbjen ndaj Laçit, që praktikisht nxjerr Tiranën është garës për një vend në Eurpë, trajneri Orges Shehi tha në “Gol pas Goli” se ky është fati dhe duhet pranuar.

“Të vjen keq, në këtë fazë ku jemi nuk ke kohë rikuperimi, dhimbja është dyfish e madhe. Ky është verdikti që të jep fati, është e shkruar çfarë do të ndodhë dhe kjo ndodhi sot. Të them që s’kam alternativa? Sulmuesit nuk bëjnë gol? Nuk e them këtë. Kur ndeshjet fitohen, vlerësohen lojtarët, kur humbasin përgjegjësitë i kam unë.”

Programimi i së ardhmes: “Kur pëson humbje të tilla, dhimbja është e madhe. Kemi folur me presidentin, për lojtarët që na duhen, por fokusimi më i madh ka qenë te ndeshjet, ishim pranë objektivave. Tani të shikojmë. Në dy ndeshjet e radhës do të luajmë për fitore, sepse kjo është fanella e Tiranës.”

Zëvendësimi i Çelhakës: “Çelhaka shtrëngoi dhëmbët në pjesën e parë, kishte dëmtim ligamenti. Sapo filloi pjesa e dytë, na dha sinjalin që nuk mundej më. Ishte zëvendësim i detyruar.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency