Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Zhvishet kampionia e botës në ski, Lisa Zimmermann

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë të veshur trashë, për të përballuar të ftohtin në pistat e skive, por kampionia e botës në këtë sport, ka çfarë të tregojë, edhe pa rroba. Lisa Zimmermanm ka pozuar e zhveshur, duke i treguar fansave, se përveçse një sportiste e mirë, ka edhe një trup mjaft të bukur.

Lisa ka lindur në Nuremberg të Gjermanisë dhe është vetëm 21 vjeçe, por prej disa vitesh garon në sportin e skive, ku ka fituar edhe disa medalje ari, të parën prej të cilave në 2013-ën, kur ishte vetëm 17 vjeç.

Lajme të tjera

La Liga

Eric Garcia u detyrua të largohej nga Barcelona këtë merkato teksa u transferua te Girona me anë të formulës së huazimit. Pasi debutoi me...

Featured

Shqipëria vazhdon të “shijojë” të tjera suksese në botën e sportit, ndërsa së fundmi flamurin “kuqezi” e ka nderuar Zelimkhan Abkarov. Abkarov fitoi një...

Legjionarët

30 mijë tifozë polakë në stadiumin ‘Wojska Polskiego’ të Varshavës, thërrasin në kor emrin e Ernest Muçit, i cili bëri një 70-minutësh për kornizë...

Kombëtare

Kushtojnë shtrenjtë flakadanët e hedhur në fushë në fillim të ndeshjes me Poloninë nga tifozët kuqezi, duke shkaktuar ndërprerjen e ndeshjes për disa minuta....