Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Zhvishet kampionia e botës në ski, Lisa Zimmermann

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë të veshur trashë, për të përballuar të ftohtin në pistat e skive, por kampionia e botës në këtë sport, ka çfarë të tregojë, edhe pa rroba. Lisa Zimmermanm ka pozuar e zhveshur, duke i treguar fansave, se përveçse një sportiste e mirë, ka edhe një trup mjaft të bukur.

Lisa ka lindur në Nuremberg të Gjermanisë dhe është vetëm 21 vjeçe, por prej disa vitesh garon në sportin e skive, ku ka fituar edhe disa medalje ari, të parën prej të cilave në 2013-ën, kur ishte vetëm 17 vjeç.

Lajme të tjera

Euro 2024

“Spanja dhuroi spektakël, është një skuadër e jashtëzakonshme me lojtarë të rinj të pabesueshëm. Është një model i pakonkurrueshëm për t’i dhënë vlerë akademisë....

Kosovë

Aventurë e re për Arijanet Muric, portierin titullar të përfaqësueses së Kosovës. 25-vjeçari dardan do të jetë pjesë e Ipswichit në katër sezonet e...

Ligue 1

Joao Nevesit do të jetë goditja e madhe e PSG-së në mesfushë. Talenti portugez kërkohet me ngulm nga trajneri Luis Enrique. 19-vjeçari është pjesë...

La Liga

Pedri, ishte mungesa e madhe e Spanjës në ndeshjet më të rëndësishme të Euro 2024, me mesfushorin që u dëmtua pas një përplasje të...