Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Zi në futboll, sulmuesi italian humb jetën në një aksident me motoçikletë

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Itali, me sulmuesin Anwar Megbli që ka humbur jetën në një aksident rrugor.

Nga mediet italiane bëhet me dije se 18-vjeçari pësoi një aksident me motoçikletë ditën e shtunë dhe humbi jetën.

Lexo edhe: 

Sulmuesi italian ndodhej në pjesën e pasme të mjetit të një miku të tij, kur u përplasën me një makinë, pas së cilës, lojtari u dërgua me helikopter në spitalin Cisanello në Piza, por nuk mundi të shpëtonte.

Lajme të tjera

La Liga

Eric Garcia u detyrua të largohej nga Barcelona këtë merkato teksa u transferua te Girona me anë të formulës së huazimit. Pasi debutoi me...

Legjionarët

30 mijë tifozë polakë në stadiumin ‘Wojska Polskiego’ të Varshavës, thërrasin në kor emrin e Ernest Muçit, i cili bëri një 70-minutësh për kornizë...

Kombëtare

Kushtojnë shtrenjtë flakadanët e hedhur në fushë në fillim të ndeshjes me Poloninë nga tifozët kuqezi, duke shkaktuar ndërprerjen e ndeshjes për disa minuta....

Kombëtare

Shtatori kuqezi sjell një rekord të ri për Shqipërinë edhë në renditjen botërore të FIFA-s. Falë barazimit në Pragë me Çekinë dhe fitores ekzaltuese...