La Liga

Zidane e konfirmon: Neymar dhe Pogba janë në planet e Realit

Reali i Madridit po mendon seriozisht për të afruar në skuadër Neymar Jr ndërkohë që nuk ka hequr dorë as nga Paul Pogba pavarsisht se merkatoja në Premier League është mbyllur dhe në këtë moment Manchester United do ta kishte të pamundur t’i gjente një zëvendësues. Në një intervistë për mediat pas miqësores ndaj Romës, trajneri i Los Blancos Zinedine Zidane ka lënë gjithçka të hapur përsa i përket kalimeve të sulmuesit brazilian dhe mesfushorit francez në Santiago Bernabeu: “Deri në 2 shtator mund të ndodhë gjithçka, si për Neymar ashtu për Pogba, por tani duhet të përqëndrohem vetëm te lojtarët që kam në skuadër. Zidane shkëputi edhe një mendim për dy lojtarë që janë nxjerrë në shitje nga Reali, Gareth Bale dhe James Rodriguez: “James është një lojtari i yni ashtu si edhe Gareth, por gjërat mund të ndryshojnë”, u shpreh Zidane.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency