Merkato

Zidane “i shkel syrin” Juves: Kam kaluar 5 vite të bukura në Torino

Reali i bëri tre gola Liverpulit dhe shikon më afër gjysmëfinalet e Championsit. Pak shërbeu për të kuqtë goli i Salah me skuadrën e Klopp që pak i shërbeu goli i Salah, dhe i duhet të përmbysë në kthim rezultatin 3-1. Zinedine Zidane ndërkohë shprehu kënaqësinë e tij për ndeshjen, por duke dhënë gjatë konferencës edhe një deklaratë që në një farë mënyrë mund të shqetësojë drejtuesit e Realit.

“Mund të jemi të kënaqur me ndeshjen tonë, por kemi dhe kthimin dhe duhet të përfundojmë punën aty për të kaluar turin. E interpretuam mirë ndeshjen dhe morëm një rezultat mjaft të mirë, por të mos harrojmë që ka edhe 90 minuta”, u shpreh francezi.

Ndërkohë Zidane emri i të cilit prej kohësh qarkullon si një ndër alternativat kryesore për të marrë drejtimin e Juventusit, me Pirlon që nuk ka mundur ti japë vazhdimësi ciklit prej 9 titujsh radhazi në kampionat të bardhezinjve, nuk fshehu lidhjen e tij të fortë me skuadrën italiane, ku ka patur një të kaluar të shkëlqyer si futbollist.

“Më pëlqen ajo që bëj dhe është e vështirë të bëj më mirë, edhe pse kam skuadrën për ta bërë. Italia është në zemrën time. Kam kaluar 5 vjet në Torino dhe Juventusi është ende i rëndësishëm për mua, por për momentin jam këtu”, tha Zidane.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency