La Liga

Zidane: Ka momente kur duhet të largohesh për të mirën e të gjithëve

Kur kanë mbetur edhe dy javë nga fundi i sezonit në kampionatin spanjoll, zërat për një largim të mundshëm të Zinedine Zidane nga pankina e Realit të Madridit janë shtuar, ndërsa së fundi edhe vetë trajneri francez ka pranuar se mund ta mbyllë me Los Blancos.

“Pyetja për të ardhmen time, më është bërë e mërzitshme, pasi kemi akoma edhe dy javë për të luajtur, ndaj nuk e di çfarë do të ndodhë më pas. Mund të ndodhë gjithçka dhe unë po bëj maksimumin. Më pasi sigurisht që ka momente kur duhet të qëndrosh dhe të tjera kur duhet të largohesh për të mirën e të gjithëve”, deklaroi trajneri francez.

Gara për titullin kampion në Spanjë është ende e hapur, ndonëse plotësisht në dorë të Atleticos së Madridit, megjithatë për të shpresuar, Reali duhet të marrë tre pikët nesër në transfertën baske ndaj Athletic Bilbaos.

“Kur ulem në pankinën e Realit, kam ende të njëjtën dëshirë për të fituar, si në ndeshjen e parë. Besojmë ende te titulli, edhe pse tani nuk është më në dorën tonë, megjithatë nuk duhet të ndjekim kundërshtarët, por të bëjmë detyrën në ndeshjet tona, duke nisur nga nesër në transfertën ndaj Athletic Bilbaos”, u shpreh trajneri francez.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency