Futboll

Zidane luan stolin në Stamboll, Mourinho dhe Allegri, të pëlqyerit e Perez

Humbja me Mallorcan në La Liga, çka solli dhe parakalimin nga Barcelona, la shije të hidhur te drejtuesit e Real Madridit, me trajnerin Zinedine Zidane që luan vendin e tij të punës në ndeshjen kundër Galatasaray-t në Stamboll. Me vetëm një pikë në dy ndeshje, transferta turke mund të përcaktojë fatin e trajnerit francez. Në rast të një tjetër humbjeje, Florentino Perez do të ishte gati për të telefonuar Jose Mourinhos ose  Massimiliano Allegrin.

Në klubin mbretëror nuk mund të lejojnë një tjetër hap të gabuar, aq me tepër në kompeticionin të cilin “Los Blancos” e kanë fituar plot 13 herë.

Ndaj Mallorcas, rezultati negativ erdhi edhe për shkak të mungesave të shumta për arsye fizike, por në Stamboll nuk lejohet dështimi, pasi Florentino Perezit i ka sosur durimi.

Mourinho ka profilin e trajnerit që pëlqen më shumë numri 1 i klubit “merengues”, sepse e njeh ambientin, por në garë është edhe Allegri, i cili pëlqehet edhe në “Old Trafford”. T’i thuash dy herë jo Realit, është praktikisht e pamundur.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency