Champions League

Zidane në telashe, tre titullarë humbin transfertën me Interin

Nuk kanë të sosur telashet për Zinedine Zidane në prag të transfertës ndaj Interit në Ligën e Kampionëve, pasi do të udhëtojë drejt Milanos pa disa prej titullarëve të formacionit madrilen.

Kështu pas kapitenit Sergio Ramos, listës së të dëmtuarve u është shtuar edhe mesfushori Federico Valverde e sulmuesi kryesor i skuadrës, Karim Benzema, të cilët kanë probleme fizike dhe nuk janë përfshirë në listën e futbollistëve që do të udhëtojnë drejt Milanos.

Nga ana tjetër nuk do të jetë gati as mbrojtësi brazilian Eder Militao, pasi sapo ka mposhtur koronavirusin, por nuk ka marrë ende miratimin e UEFA-s për të luajtur, ndërsa për shkak të Covid-19 do të mungojë edhe sulmuesi serb Luka Jovic.

Lajm i mirë për Zidane është që ka arritur të rikuperojë spanjollin Nacho, i cili pritet të luajë në qendër të mbrojtjes, në krah të Varane, por edhe mesfushorin Casemiro, i cili ka mposhtur koronavirusin dhe pritet të formojë treshen e mesfushës bashkë me Modriç e Kroos.

Transferta milaneze është mjaft e rëndësishme si për Realin e Madridit, ashtu edhe për Interin, pasi të dy skuadrat janë “të dënuara” të fitojnë, për të mos kompromentuar kalimin në fazën e 1/8-ave të Ligës së Kampionëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency