Merkato

Zidane nuk e ka në plan, Reali duhet të vendosë për Mayoral

Situatë e paqartë për të ardhmen e Borja Mayoral, që vijon të mbetet jashtë planeve të Zinedine Zidane. Nga ana tjetër, sulmuesi ka disa oferta konkrete nga Valencia, Lazio, Fiorentina dhe Olimpique Marseille, por drejtuesit “merengues” hezitojnë ta shesin, pasi i tremben rritjes së lojtarit në një skuadër tjetër.

Mayoral nga 1 janari i ardhshëm mund të negociojë me çdo ekip, pasi i skadon kontrata në qershor. Nuk përjashtohet rinovimi i saj, pasi dëshiron të tregojë vlerat me Real Madridin, megjithatë gjithçka mbetet ende e hapur.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency