La Liga

Zidane optimist:-10 nga Barcelona? Do të ringrihemi

Zinedine Zidane, trajneri francez i Realit të Madridit nuk e priste që skuadra e tij të ishte -10 pikë nga Barcelona në 12 javët e para të kampionatit, megjithatë Zizu shpreson të rikuperojë ndonjë pikë gjatë kësaj fundjave pasi do të përballen me njëra-tjetrën dy skuadrat kryesuese, Valencia me Barcelonën.

“ Nuk e prisja të kishim 10 pikë disavantazh nga Barcelona në vetëm 12 javë kampionat. Në këtë raund njëra prej dy skuadrave do të humbasë pikë por mua më intereson më shumë që ne të fitojmë ndeshjen tonë”.

Kundërshtari i radhës për Los Blancos në La Liga është Malaga dhe në këtë ndeshje objektivi i vetëm i Realit është fitorja. Zidane nuk kërkon alibi dhe i mban të gjitha përgjegjësitë mbi vete për këtë fillim jo të mirë të sezonit.

“Të dëmtuarit? 10 pikët disavantazh ndaj Barcelonës nuk shpjegohen me dëmtimet. Përgjegjës për skuadrën jam unë dhe duhet ta ngushtojmë sa më shpejtë këtë disavantazh. Jam i bindur se do tia dalim”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency