La Liga

Zidane parakalon Mourinhon, ja statistika rekord e francezit!

Suksesi i thellë me përmbysje në Pamplona ndaj Osasunas ishte shumë i rëndësishëm për Realin e Madridit për të ruajtur kreun e La Ligas, por edhe për trajnerin francez Zidane që regjistroi një statistikë rekord, duke e bërë këtë fitore akoma më të veçantë.

Francezi preku kuotën e 88 fitoreve me Realin përsa i përket ndeshjeve në La Liga, ndërsa falë këtij suksesi të fundit parakalon teknikun portugez, Jose Mourinho. Tashmë, objektivat e Zidane janë Munoz dhe Vicente Del Bosque për ta shënuar edhe më shumë me gërma të arta emrin e tij në historinë e Real Madrid, pas triumfit edhe tre herë radhazi në Champions League.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency