La Liga

Zidane pret 5 minuta në tunel për të përqafuar Iniestën

Zinedine Zidane dhe Andrés Iniesta u bënë protagonistë të sjelljes fair play në përfundim të një “El Clasicos” me polemika, teksa u fotografuan duke përqafuar njëri-tjetrin. Trajneri i Realit të Madridit priti rreth 5 minuta në tunelin që të çon te dhomat e zhveshjes, për t’i dhënë një përqafim lamtumire një prej mesfushorëve më virtuozë që ka njohur historia e futbollit, i cili në përfundim të sezonit pritet të largohet në kampionatin kinez. Trajneri francez, kishte rezervuar fjalë të mëdha për Iniestën edhe në konferencën për shtyp para ndeshjes:
“Iniesta nuk është një futbollist i zakonshëm, për këtë arsye meriton të përshendetet dhe t’i urohet fat për të ardhmen. Jam admirues i futbollit të Iniestës, na ka bërë të gjithëve të ëndërrojmë dhe meriton “Topin e Artë”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top