La Liga

Zidane: Ronaldon e admiroj, Isco dhe Marselo duan vetëm të luajnë

Zinedine Zidane është gati për të drejtuar Realin e Madridit nga pankina, në këtë rikthim të tij te “Los Blancos”, ndërsa testi i parë do të jetë pikërisht nesër në “Santiago Bernabeu”, përballë Celta Vigos.

Konferencën për shtyp të sotme, Zidane e nisi pikërisht me një koment për Cristiano Ronaldon, që ashtu si francezi, u largua në verë nga Reali dhe të martën në mbrëmje eliminoi i vetëm Atleticon e Madridit nga Champions League.

“Nuk jam i befasuar nga ndeshja që kam bërë. E admiroj për atë që dha mbrëmjen e të martës, tha Zidane për Ronaldon, që ashtu si francezi, mund të rikthehet në Madrid në verë, nëse nuk ia del të triumfojë në Champions me Juventusin.

Më pas francezi foli për emocionin e rikthimit në pankinën e Realit, duke shtuar se dy nga lojtarët e tij të preferuar, Isco dhe Marselo do të jenë gati për të luajtur në sfidën përballë Celtës.

“Jam i lumtur edhe entuziast për këtë rikthim. Edhe pse nuk është një risi, doja vërtetë një aventurë të dytë në stolin e Realit të Madridit. Kam kaluar një periudhë të vështirë pa futboll këto kohë, por edhe të bukur në fusha të tjera. Isco dhe Marselo janë gati dhe duan vetëm të luajnë”, deklaroi Zinedine Zidane.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency