Futboll

Zidane trajneri më i mirë në Francë për 2017-ën

Zinedine Zidane shpallet nga revista e famshme France Football si trajneri më i mirë i 2017-ës në Francë. Tekniku i Realit të Madridit i cili arriti të fitonte plot 5 trofe me Los Blancos gjatë 2017-ës, e fiton për të dytin vit rradhazi këtë çmim prestigjoz. Zidane mposhti konkurencën e trajnerit të kombëtares francez Didier Deschamps dhe atë të teknikut të Lyonit, Bruno Genesio.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency