Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Zielinski: Vjet refuzova kalimin në Premier League, dua të qëndroj këtu!

Piotr Zielinski foli pas disfatës 2-0 të Napolit ndaj Monzas.

Në komunikimin me mediet pas këtij takimi, Zielinski theksoi se vitin që shkoi kishte mundësi të transferohej në Premier League, por shton se e refuzoi këtë gjë.

Lexo edhe: 

“Fitimi i titullit ishte i mrekullueshëm, madje refuzova disa oferta nga Premier League sezonin e kaluar për të qëndruar këtu. Unë vazhdoj ta kem këtë dëshirë, pastaj do të varet edhe nga klubi”-tha ai.

Lajme të tjera

Itali

Nasser Al-Khelaifi është i interesuar për një klub italian. Pronari i PSG-së, po mendon të blejë Sampdorian sipas raportimeve të L’Equipe. Skuadra zhvilloi një...

Kategoria Superiore

Ngjarje e rëndë dhe shumë e shëmtuar në përfundim të sfidës Tirana – Bylis 2-2, e luajtur në Rrogozhinë. Pas vërshëllimë së trefishtë për...

Futboll

Kastriotët janë fitues të finales së Sunday League Albania, pasi mundën minimalisht 1-0 Prestige. Skuadra e drejtuar nga trajneri Gentian Verli triumfoi falë një...

Bundesliga

Pasi humbën titullin në mënyrë dramatike në shtëpi, lojtarët e Dortmundit të drejtuar nga trajneri Edin Terzic shkuan për t’u përshëndetur me tifozët, të...