Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Zinchenko dëshiron vetëm Napolin

Oleksandr Zinchenko e ka të qartë idenë për të ardhmen e tij. Sipas mediave angleze 20-vjeçari i Manchester City dëshiron me çdo kusht transferimin në Serinë A te skuadra e Napolit. Pavarësisht se lojtari gëzon vlerësimin e trajnerit Guardiola, vendimi i tij është largimi nga Citizens pasi kërkon të aktivizohet më shumë. Dejtuesit e klubit anglez kanë vendosur ta huazojnë futbollistin dhe shumë skuadra të Premier League kanë shfaqur interes për shërbimet e tij, por ai i ka rezufuar të gjitha pasi kërkon t’i bashkohet skuadrës së drejtuar nga Sarri.

Lajme të tjera

Segunda Division

Myrto Uzuni rikthehet vrullshëm. Pas dy ndeshjes mungesë për shkak dëmtimi, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare është rikthyer titullar në sfidën Granada-Andorra dhe ka shënuar...

Kategoria Superiore

Supersport lajmëroi një javë më parë se Partizani e ka gjetur pasuesin e Xhuljano Skukës. Të kuqtë kishin shënjestruar sulmuesin e Trepca 89′, Christian...

Futboll

Dani Alves ndodhet në qeli prej 20 janarit. Futbollist me më shumë trofe në historinë e futbollit, u dënua për përdhunimin e një vajze...

Futboll

Zero gola në dy paraqitjet e tij të para zyrtare, ku përfshihet edhe humbja në gjysmëfinalen e Superkupës Së Arabisë Saudite. Ndikimi i pranisë...