Futboll

Zinedine Zidane, magjepsës edhe në moshën 45-vjeçare (Video)

Në ndeshjen e bamirësisë mes Legjendave të Francë 1998 dhe FIFA-s 1998, që revokonte Kupën e Botës së 20 viteve më parë (përfundoi me rezultatin 3-2), ish-“yjet” e futbollit treguan klasin e tyre edhe pse kanë kaluar vitë që i kanë varur këpucët në gozhdë. Nëse shikon këtë magji nga goditja e lirë e Zinedine Zidane e kupton më qartë se çfarë cilësie ka patur ky lojtar dhe pse konsiderohet një nga mesfushorët më të mirë të historisë së futbollit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top