Ligue 1

Zyrtare, Sylvinho dhe Juninho te Lyon në 2 poste të ndryshme!

Ajo që u paralajmërua disa javë më parë tani ka marrë formë zyrtare. Me përfundimin e sezonit të Ligue 1, Olympique Lyon ka komunikuar largimin e Bruno Genesios ndërsa ka emëruar në stol si trajnerin e ri të skuadrës brazilianin Sylvinho, i cili ka punuar si ndihmës i Roberto Mancinit te Interi në të kaluarën por edhe si ndihmës i Tites te kombëtarja braziliane. Për t’u ulur në stolin e Lyon Sylvinho dha dorëheqjen nga detyra si trajner i përfaqësueses olimpike braziliane, ndërkohë që bashkë me Sylvinhon te Lyon u zyrtarizua edhe rikthimi i ish-mesfushorit legjendar Juninho Pernambucano. 44-vjeçari është emëruar drejtori i ri sportiv i OL.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency