Kategoria Superiore

Zyrtare, afrimi i parë i Teutës është një mbrojtës!

Afrimi i parë i Teutës në këtë merkato verore është një qëndërmbrojtës. Kampionët e Shqipërisë kanë shtuar konkurencën në skuadër duke firmosur me 29-vjeçarin Hristijan Dragarski. 29-vjeçari vjen nga skuadra e Pelister në Maqedoninë e Veriut dhe te Teuta do të rivalizojë për një vend në formacion me dyshen Renato Arapi-Rustem Hoxha.

Dragarski në të kaluarën ka luajtur me kombëtaren U-21 të Maqedonisë së Veriut ndërsa në vendlindje është aktivizuar edhe me Strugën e Pobedan. Mbrojtësi më parë ka luajtur edhe me Radnik Surdulica në Serbi dhe Concordia Chiajna në Rumani dhe tani bëhet gati të provojë eksperiencën e parë në Superiore. Ai i është bashkuar menjëherë skuadrës së Teutës në Ohër që po përgatitet për pjesëmarrjen në turin e parë kualifikues të UEFA Champions League ku d të ketë përballë, moldavët e Sheriff Tiraspol.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency