Futboll

Zyrtare, Albacete konfirmon transferimin e Manaj te Barcelona B

Rey Manaj zbret zyrtarisht një kategori më poshtë por tashmë ai do të luajë për Barcelonën. Transferimi i bomberit të kombëtares shqiptare te skuadra B e blaugranave që militon në Segunda Division B, ka qenë vetë klubi i Albacetes me një postim në faqen zyrtare, me këta të fundit që falenderojnë Manajn për atë çfarë dha në një vit e gjysmë me Albaceten.

“Albacete dhe Barcelona kanë arritur akordin për transferimin e Rey Manajt. Në këtë mënyrë, futbollisti i përfaqësueses shqiptare largohet nga përbërja e ekipit tonë, të cilit iu bashkua nga Interi në verën e vitit 2018. Që atëherë, Rei Manaj ka mbrojtur stemën tonë në 41 ndeshje zyrtare, duel shënuar 10 gola.Albacete falënderon futbollistin për profesionalizmin gjatë këtyre muajve dhe i uron fat sa më të mirë në etapën e tij të re profesionale. Faleminderit Rei”, shkruhej në postimin e Albacetes që zyrtarizonte transferimin e sulmuesit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency