IPKO Superliga

Zyrtare, Alban Dragusha merr drejtimin e KEK-ut

KEK-u zyrtarizon trajnerin e ri, që do të qëndrojë në këtë detyrë së paku deri në fund të sezonit. Bëhet fjalë për Alban Dragushën, i cili do ta mbajë këtë detyrë për 6 muajt e ardhshëm, me objektiv rinovimin edhe për një sezon tjetër. Në fakt, KEK-u praktikisht është i rënë nga IPKO Superliga, pasi ka grumbulluar vetëm 1 pikë në 17 javët e para të kampionatit, por synimi është hedhja që tani e themeleve për rikthimin sa më shpejt në elitën e futbollit kosovar.

37-vjeçari ka drejtuar në 10 ndeshje skuadrën Ramiz Sadiku, duke qëndruar në pritje të një përvoje më domethënëse, ndërkohë që ka qenë analist në emisionet “Dardanët” dhe “Koha Shtesë” në SuperSport Kosova. Kujtojnë që Alban Dragusha gjatë karrierës së tij ka spikatur te Besa e Kavajës në Superiore.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency