Serie A

Zyrtare, Aleksandr Kokorin firmos me klubin vjollcë

Aleksandr Kokorin është zyrtarisht futbollist i Fiorentinës. Klubi nga Firenze e ka zyrtarizuar blerjen e 29-vjeçarin si blerje të rëndësishme për fazën sulmuese, duke i mëshuar faktin që ka luajtur në 48 ndeshje me përfaqësuesen e Rusisë.

Njoftimi i Fiorentinës

“Fiorentina njofton se ka fituar përfundimisht të drejtat për shfaqjet sportive të futbollistit Aleksandr Kokorin nga Spartaku i Moskës. Kokorin, i lindur në Moskë më 19 mars 1991, e ka veshur fanellën e ekipit të tij kombëtar në 48 raste, duke shënuar 12 gola. Gjatë karrierës së tij, lojtari i ri i vjollcëve ka fituar një kampionat rus, një Kupë dhe një Superkupë të Rusisë.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency